אודות EasyCloud

EasyCloud היא חברה לאחסון אתרים, אשר שמה לה למטרה להפוך לגוף הידע המקצועי הגדול בישראל. המשימה שלנו היא להוות מוקד תשובות ענייני ומהימן לשאלות של אנשים המתעניינים בתחום. השאיפה שלנו היא להפוך את עולם האחסון בענן לנושא ברור ונגיש, כך שכל אדם יוכל לתפעל את השרתים שלו בעצמו, ללא צורך בעזרה מקצועית.

אנחנו מאמינים שמוצרים טובים הם מוצרים שמפשטים דברים מורכבים והופכים אותם לנגישים עבור כלל האוכלוסיה. לכן, ההתמחות שלנו היא פלטפורמת הניהול של Cloudways, חברת אחסון אתרים בינלאומית אשר עובדת עם שרתי הענן של החברות המובילות בעולם. החברה מתגאה ביכולת שלה להנגיש לכל אדם את האחסון בענן והיא עושה זאת באמצעות ממשק פשוט ונוח, מחיר מעולה ותמיכה 24/7.

אצלנו ב-EasyCloud תוכלו למצוא מדריכים מפורטים בעברית לשימוש בפלטפורמה המצוינת של Cloudways, שנועדו במיוחד בשבילכם, כדי שתוכלו להתמצא בפלטפורמת הניהול בקלות ולהפוך את חווית אחסון האתרים לפשוטה ואינטואיטיבית.

הצוות

אור פיאלקוב, בן 38, מייסד ומנכ”ל חברת פיאלקוב דיגיטל, חברה המתמחה בפרסום במגוון ערוצים נוספים. מומחה בשיווק דיגיטלי, מעביר סדנאות והרצאות בנושא שיווק דיגיטלי בעזרת כלים מתקדמים לחברות וליחידים. מלבד זאת, אור הוא גם הבעלים של EasyCloud – אחסון אתרים, חברה שמנגישה את עולם אחסון האתרים בענן בעזרת Cloudways לכל אחד. דרך חברות אחסון הענן הגדולות בעולם עם ממשק נוח, אבטחת אתרים מקסימלית ומחיר מעולה.

אור פיאלקוב