אחסון אתרי מג'נטו (Magento) בשרתי הענן של Cloudways

יש לכם אתרי סחר שבניתם באמצעות המערכת של מג'נטו (Magento) ואתם מעוניינים לאחסן אותם במקום מסוים? אחסון אתרים מג'נטו ב-Cloudways זאת הכתובת. במאמר נסביר מה היא מערכת מג'נטו ולמה אתם צריכים לאחסן את האתרים שבנויים בה.

magento

מה היא פלטפורמת מג'נטו (Magento)?

מג'נטו (Magento) היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני חינמית הבנויה על טכנולוגיית קוד פתוח המספקת לסוחרים מקוונים מערכת גמישה של קנייה מקוונת, כמו גם שליטה על המראה, התוכן והפונקציונליות של החנות המקוונת שלהם. מג'נטו מציעה כלים שיווקיים, אופטימיזציה למנועי חיפוש וניהול קטלוגים.

אחסון מג'נטו

היתרונות של אחסון אתרים מג'נטו (Magento) ב-Cloudways

Cloudways מציעה לכם מגוון רחב של שרתי ענן בהם תוכלו לאחסן את אתרי הסחר המקוון שבניתם במג'נטו, בצורה הכי מאובטחת ובמחיר מעולה:

ראשית, ב-Cloudways אתם נהנים מתמיכה 24/7/365. הצוות הטכני זמין תמיד לטפל בשאלות שלכם ולפתור את הבעיות. בנוסף, אין חוזה לטווח ארוך – אתם משלמים רק עבור השירותים שצרכתם במהלך החודש (Pay-As-You-Go).

נעבור ליתרונות הטכניים יותר:

קודם כל, אחסון מג'נטו (Magento) מבוסס SSD, כלומר, אתם מקבלים כתובת IP ייעודית וזמני תגובה עולמיים מעולים עם אחסון מבוסס SSD שנותנים את הביצועים הכי טובים. בנוסף, אתם נהנים מטכנולוגיות מטמון מתקדמות כגון Memcached, Varnish ו- Redis. טכנולוגיות אלו מעניקות לכם שיעורי תגובה ומסירה גבוהים יותר. בנוסף, השרתים מאפשרים שילוב של GIT, כך באמצעות פריסה אוטומטית של Git, תוכלו לפרוס קוד מעודכן בשרתים בזמן שמתרחשים שינויים.

יתרון נוסף הוא אפשרות ה-Optimized Stack, יש שימוש באפאצ'י, Nginx, PHP-FPM ו-MySQL/MariaDB כדי להגביר את המהירות של אתר המג'נטו שלכם ולאפשר עיבוד מהיר יותר. 

יתרון מהותי נוסף הוא CloudwaysCDN. זהו CDN חזק שמגביר את זמני התגובה. ניתן לשלב אותו בכמה לחיצות בלבד. בנוסף, כל השרתים של Cloudways מופעלים באמצעות HTTP/2, מה שמפחית את העומס על השרתים ומאבטח את התקשורת בין שרתי האינטרנט ללקוחות.

מבחינת אבטחת המידע, שרתי Cloudways יגנו על המידע שלכם, באמצעות חומת אש ייעודית – כך תוכלו לשמור על העסק שלכם מפני התקפות. האתר שלכם מוגן על ידי חומות אש ברמת הפלטפורמה כך שיש מניעה של התקפות. עוד יתרון משמעותי הוא התקנת SSL באמצעות לחיצה אחת. Cloudways נותנת לכם תעודת אבטחה חינמית של Let’s Encrypt SSL שמשפרת את האבטחה באתר שלכם. מעבר לכך, אתם מקבלים כחלק מהשירות את תכונת אתחול אוטומטי. תכונה זו מזהה בעיות ופותרת את רובן על ידי הפעלה מחדש של השרת, ללא צורך בהתערבות מצידכם. בנוסף, יש לכם רשימת היתרים ל- IP, כלומר גישה בלתי מוגבלת באמצעות SSH ו-SFTP דרך אזורים ורשתות. מעבר לזה, אתם נהנים מגיבויים אוטומטיים ואתם יכולים לקבוע לוח זמנים לגיבויים לבחירתכם. מעבר לכך, אתם מקבלים אימות דו-גורמי, הליך שמגן על האתרים שלכם. זאת לצד אפשרות נוספת הנקראת Block Storage, באמצעותה אתם יכולים לשנות ולשפר את אפשרויות האחסון עבור העסק שלכם בכמה לחיצות בלבד. עוד יתרון הקשור באבטחה הוא גישת SSH ו-SFTP – גישה מאובטחת לשרת ועדכון תיקיות וקבצים עבור האתרים שלכם באמצעות SSH ו-SFTP. אתם יכולים גם ליצור אישורי SFTP עבור הצוות שלכם. באשר לחברי הצוות, יש לכם אפשרות להוסיף חברי צוות ולנהל את המשתמשים שלהם.

בנוסף, השרתים בהם תגבו את האתרים שלכם מעודכנים לגרסה PHP 7.3, שהיא גרסת ברירת המחדל בכל השרתים של Cloudways, כך שתקבלו את חווית אחסון אתרי מג'נטו הטובה ביותר. מעבר לכך, אתם יכולים לבחור מבין מספר גרסאות PHP  – יש לכם אפשרות לעבור לגרסה הרצויה של PHP (5.6 & 7.x) בלחיצה אחת בלבד.

אחסון אתרים מג'נטו

ספקי התשתית של אחסון מג'נטו ב-Cloudways

Cloudways עובדת בשיתוף פעולה מלא עם חברות הגיבוי בענן המובילות בעולם. בין החברות תוכלו למצוא את DigitalOcean, אמאזון, גוגל, Vultr, Linode ועוד. כלל החברות מספקות שירותי אחסון לאתרי מג'נטו (Magento) והשינויים בשירותים שתקבלו מכל ספק לא מאוד שונים, מלבד טווח המחירים שיכול להשתנות. אצל DigitalOcean ללא ספק תמצאו את התמורה הכי טובה למחיר.

Digital Ocean, Google Cloud ,aws, linode ,StackPath ,vulter