אחסון מג'נטו (Magento) בענן - הדרך הכי טובה לגבות את האתרים שלכם

מג'נטו ראשית

יש לכם אתרי סחר שבניתם באמצעות המערכת של מג'נטו (Magento) ואתם מעוניינים לאחסן אותם במקום מסוים? אחסון אתרים מג'נטו ב-Cloudways זאת הכתובת. במאמר נסביר מה היא מערכת מג'נטו ולמה אתם צריכים לאחסן את האתרים שבנויים בה.

מה היא פלטפורמת מג'נטו (Magento)?

מג'נטו (Magento) היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני חינמית הבנויה על טכנולוגיית קוד פתוח המספקת לסוחרים מקוונים מערכת גמישה של קנייה מקוונת, כמו גם שליטה על המראה, התוכן והפונקציונליות של החנות המקוונת שלהם. מג'נטו מציעה כלים שיווקיים, אופטימיזציה למנועי חיפוש וניהול קטלוגים.

רקע על מערכת מג'נטו

בשנת 2001 הוקמה חברת Varien שעסקה בייעוץ עסקי ובפיתוח אתרים אינטרנט. במשך השנים עלה הצורך מהלקוחות להקמת מערכת מסחר אלקטרוני נוחה לשימוש ובשנת 2008 המערכת Magento עלתה לאוויר. בשנת 2010 המערכת Magento נרכשה על ידי ענקית המסחר eBay ובשנת 2015 יצאה לאוויר הגרסה המתקדמת יותר של המערכת – Magento 2.

המערכת של מג'נטו היא מערכת קוד פתוח ולכן למפתחים יש את האפשרות להתאים את המערכת לצרכי הלקוח. בנוסף למערכת מג'נטו יש קהילת מפתחים שמייצרת באופן שוטף פלאגינים (תוספים) שונים למערכת שמשפרים אותה והופכים אותה לנוחה אפילו יותר. התוספים נמצאים לפי קטגוריות במרקטפלייס של מג'נטו.

אחסון מג'נטו

היתרונות של אחסון אתרים מג'נטו (Magento) ב-Cloudways

Cloudways מציעה לכם מגוון רחב של שרתי ענן בהם תוכלו לאחסן את אתרי הסחר המקוון שבניתם במג'נטו, בצורה הכי מאובטחת ובמחיר מעולה:

ראשית, ב-Cloudways אתם נהנים מתמיכה 24/7/365. הצוות הטכני זמין תמיד לטפל בשאלות שלכם ולפתור את הבעיות. בנוסף, אין חוזה לטווח ארוך – אתם משלמים רק עבור השירותים שצרכתם במהלך החודש (Pay-As-You-Go).

נעבור ליתרונות הטכניים יותר:

קודם כל, אחסון מג'נטו (Magento) מבוסס SSD, כלומר, אתם מקבלים כתובת IP ייעודית וזמני תגובה עולמיים מעולים עם אחסון מבוסס SSD שנותנים את הביצועים הכי טובים. בנוסף, אתם נהנים מטכנולוגיות מטמון מתקדמות כגון Memcached, Varnish ו- Redis. טכנולוגיות אלו מעניקות לכם שיעורי תגובה ומסירה גבוהים יותר. בנוסף, השרתים מאפשרים שילוב של GIT, כך באמצעות פריסה אוטומטית של Git, תוכלו לפרוס קוד מעודכן בשרתים בזמן שמתרחשים שינויים.

יתרון נוסף הוא אפשרות ה-Optimized Stack, יש שימוש באפאצ'י, Nginx, PHP-FPM ו-MySQL/MariaDB כדי להגביר את המהירות של אתר המג'נטו שלכם ולאפשר עיבוד מהיר יותר. 

יתרון מהותי נוסף הוא CloudwaysCDN. זהו CDN חזק שמגביר את זמני התגובה. ניתן לשלב אותו בכמה לחיצות בלבד. בנוסף, כל השרתים של Cloudways מופעלים באמצעות HTTP/2, מה שמפחית את העומס על השרתים ומאבטח את התקשורת בין שרתי האינטרנט ללקוחות.

מבחינת אבטחת המידע, שרתי Cloudways יגנו על המידע שלכם, באמצעות חומת אש ייעודית – כך תוכלו לשמור על העסק שלכם מפני התקפות. האתר שלכם מוגן על ידי חומות אש ברמת הפלטפורמה כך שיש מניעה של התקפות. עוד יתרון משמעותי הוא התקנת SSL באמצעות לחיצה אחת. Cloudways נותנת לכם תעודת אבטחה חינמית של Let’s Encrypt SSL שמשפרת את האבטחה באתר שלכם. מעבר לכך, אתם מקבלים כחלק מהשירות את תכונת אתחול אוטומטי. תכונה זו מזהה בעיות ופותרת את רובן על ידי הפעלה מחדש של השרת, ללא צורך בהתערבות מצידכם. בנוסף, יש לכם רשימת היתרים ל- IP, כלומר גישה בלתי מוגבלת באמצעות SSH ו-SFTP דרך אזורים ורשתות. מעבר לזה, אתם נהנים מגיבויים אוטומטיים ואתם יכולים לקבוע לוח זמנים לגיבויים לבחירתכם. מעבר לכך, אתם מקבלים אימות דו-גורמי, הליך שמגן על האתרים שלכם. זאת לצד אפשרות נוספת הנקראת Block Storage, באמצעותה אתם יכולים לשנות ולשפר את אפשרויות האחסון עבור העסק שלכם בכמה לחיצות בלבד. עוד יתרון הקשור באבטחה הוא גישת SSH ו-SFTP – גישה מאובטחת לשרת ועדכון תיקיות וקבצים עבור האתרים שלכם באמצעות SSH ו-SFTP. אתם יכולים גם ליצור אישורי SFTP עבור הצוות שלכם. באשר לחברי הצוות, יש לכם אפשרות להוסיף חברי צוות ולנהל את המשתמשים שלהם.

בנוסף, השרתים בהם תגבו את האתרים שלכם מעודכנים לגרסה PHP 7.3, שהיא גרסת ברירת המחדל בכל השרתים של Cloudways, כך שתקבלו את חווית אחסון אתרי מג'נטו הטובה ביותר. מעבר לכך, אתם יכולים לבחור מבין מספר גרסאות PHP  – יש לכם אפשרות לעבור לגרסה הרצויה של PHP (5.6 & 7.x) בלחיצה אחת בלבד.

אחסון אתרים מג'נטו

למי פלטפורמת מג'נטו (Magento) מתאימה?

המערכת של מג'נטו לא מוממלצת לכל אחד שרוצה לבנות אתר מסחר. המעכת עצמה מאוד גדולה ומורחבת ולכן היא מצריכה ידע רב ויכולות תפעול. לפניכם מספר דברים שחשוב לבדוק לפני שאתם מתחילים לעבוד על מערכת מג'נטו.

  • כמות גדולה של סניפים – אם ברשותכם מספר סניפים בארץ או בחול ואתם רוצים לנהל את החנויות והמלאים תחת אותה מערכת אז מג'נטו תהיה הפתרון המושלם
  • כמות גבוהה של מוצרים – המערכת של מג'נטו בנויה כדי לנהל אלפי ועשרות אלפי מוצרים במלאי, עם דגש רב על כמות וריאציות שונות.
  • שפות ומטבעות שונות – מג'נטו מאפשרת לנו לנהל מספר אתרים בשפות או במטבעות שונות תחת מערכת אחת עם מעבר קל בין האפשרויות.
  • עבודה בסקיילים גבוהים – המערכת של מג'נטו יציבה ומאובטחת, אם לחנות שלך מגיעים המון גולשים ומתבצעות כמויות גדולות של טרנזקציות (עסקאות) אז מג'נטו היא המערכת בשבילכם.
  • שילוב עסקים עם לקוחות קצה – במידה ואתם מוכרים גם ללקוח קצה פרטי (B2C) וגם ללקוחות עסקיים (B2B) המערכת של מג'נטו תאפשר לכם לנהל 2 חנויות נפרדות עם תמחורים נפרדים לכל סוגי הלקוחות שלכם.

ברנדים שבנויים על מערכת מג'נטו

מספר רב של מותגים חזקים ברחבי העולם בחרו את Magento למערכת שתשרת הכי טוב את האינטרסים שלהם. המערכת נותנת להם את האפשרות לנהל מספר סניפים ומלאי ברחבי העולם ולנהל את הכל תחת מערכת אחת איכותית.

בין החברות המרכזיות שעובדות עם מערכת מג'נטו תוכלו למצוא את Ford, Nike ,Nespresso, Bulgary, פול סמית' ועוד.

ספקי התשתית של אחסון מג'נטו ב-Cloudways

Cloudways עובדת בשיתוף פעולה מלא עם חברות הגיבוי בענן המובילות בעולם. בין החברות תוכלו למצוא את DigitalOcean, אחסון הענן של אמזון, גוגל, Vultr, Linode ועוד. כלל החברות מספקות שירותי אחסון לאתרי מג'נטו (Magento) והשינויים בשירותים שתקבלו מכל ספק לא מאוד שונים, מלבד טווח המחירים שיכול להשתנות. אצל DigitalOcean ללא ספק תמצאו את התמורה הכי טובה למחיר.

Digital Ocean, Google Cloud ,aws, linode ,StackPath ,vulter

שאלות ותשובות - אחסון בענן לאתרי מג'נטו במערכת Cloudways

אחסון מג'נטו זו תוכנית אחסון ב-Cloudways המתבצעת על ידי שרתי ענן ייעודיים. אחסון Magento חייב להיות עם כל השירותים החיוניים המעודכנים על ידי Magento DevDocs.
Magento מציעה את אפליקציית Cloud To Magento, פלטפורמת אחסון מנוהלת ואוטומטית בור תוכנות Adobe Commerce. למעט שימוש באדובי, אם אתם משתמשים בגרסתם הקוד הפתוח של מג'נטו אז תעדיפו להשתמש באחסון ענן מנוהל של Cloudways, לקבלת ביצועים טובים יותר.

Cloudways תואמת את כל דרישות השרת של Magento. כתוצאה מכך, אתם נהנים מחווית אחסון עוצמתית ומהירה המאפשרת לכם להתמקד במכירות ובנניית המותג שלכם. קלאודוויז מציעה את Debian כמערכת ההפעלה.

אחסון אתרי מג'נטו עם קלאודוויז אינו דורש שום ידע מוקדם. פאנל הניהול ב-Cloudways מאפשר לכם להפעיל את הגרסאות המתקדמות ביותר של מג'נטו עם אפשרויות שליטה מורחבות בפרמטרים של שרתי האחסון.

ב-Cloudways תהנו מטכנולוגיות מטמון אתרים מתקדם כמו Varnish ו-Memcached שיבטיחו 100% ביצועים באתר שלכם. בנוסף, תוכלו להשתמש בתוסף מטמון מובנה של Amasty עבור Magento ותוכלו גם לחבר CDN לאתר שלכם.

Cloudways היא פלטפורמת אחסון אתרים בענן המאפשרת לכם לנהל את האחסון שלכם בענן על ידי ממשק ידידותי ונוח שמתאים לכל אחד, גם ללא ידע טכני. בעזרת Cloudways תוכלו לנהל אתרי מג'נטו עם הביצועים המהירים ביותר, רמת אבטחה מאוד גבוהה, תמיכה 24/7 בכל ימות השנה ושרת ענן שלם במחיר לכל כיס.

ניתן להגדיל את משאבי השרת של חבילות אחסון מנוהל בענן לאתרי מג'נטו בכמה לחיצות. ניתן להקטין או להגדיל את המשאבים בפאנל הניהול בכל רגע נתון. זכרו, שאתם משלמים עבור המשאבים שלכם כך ששינוי בגודל החבילה ישנה גם את התמחור.

למרות האימוים החוזרים ונשנים על אתרי מסחר אלקטרוני, Cloudways מעולם לא חוותה פרצת אבטחה לאורך ההיסטוריה התפעולית שלה. החברה מודעת היטב לאיומים העומדים בפני אתרי אינטרנט בכלל ובפני חנויות איקומרס בפרט.

Cloudways מבצעת העברת אתר ראשונה בחינם לאחסון המנוהל שלה. לאחר מכן ניתן יהיה להשתמש בשירותי העברת אתרים של Cloudways בתשלום עבור אתרים נוספים.

בהחלט. אחסון אתר מג'נטו בענן מנוהל של Cloudways מציעים גדלים שונים של שרתים כדי לעמוד בכל הצרכים האפשריים של בעלי אתרים. בעלי חנויות של Magento יכולים ללמצוא את החבילה שמתאימה לגודל האתר שלהם עם אפשרות להגדלה או הקטנה של משאבי השרת בכל עת.

לא. תמחור תוכניות שרתי הענן ב-Cloudways כולל בתוכו אחסון אתרי מג'נטו ולא תצטרכו לשלם אגורה נוספת עבור תשתית הענן.