אחסון דרופל - שרתי אחסון בענן מהירים ואמינים עם תמיכה 24/7 ב-Cloudways

יש לכם אתרים שבניתם על המערכת של דרופל (Drupal) ואתם מעוניינים לאחסן ולגבות אותם במקום מסוים? אחסון אתרים ב-Cloudways היא הכתובת. במאמר נסביר מה היא מערכת דרופל ולמה אתם צריכים לאחסן את האתרים שבנויים בה.

מה היא מערכת דרופל (Drupal)?

דרופל (Drupal) היא מערכת ניהול התוכן ידידותית וחזקה, שמשמשת לבניית סוגים רבים של אתרים, כמו בלוגים, מיני אתרים, אתרי קהילות ועוד.

DRUPAL

היתרונות של אחסון אתרי דרופל (Drupal) ב-Cloudways

Cloudways מציעה לכם מגוון רחב של שירותים שיאפשרו לכם לאחסן את אתרי הדרופל (Drupal) שלכם בצורה הכי מאובטחת ובמחיר מעולה:

ראשית, אחסון דרופל (Drupal) מבוסס SSD, כלומר, אתם מקבלים כתובת IP ייעודית וזמני תגובה עולמיים מעולים עם אחסון מבוסס SSD שנותנים את הביצועים הכי טובים. בנוסף, אתם נהנים מטכנולוגיות מטמון מתקדמות כגון Memcached, Varnish ו- Redis. טכנולוגיות אלו מעניקות לכם שיעורי תגובה ומסירה גבוהים יותר.

יתרון נוסף הוא אפשרות ה-Optimized Stack, יש שימוש באפאצ'י, Nginx, PHP-FPM ו-MySQL/MariaDB כדי להגביר את המהירות של אתר הדרופל שלכם ולאפשר עיבוד מהיר יותר. בנוסף, השרתים בהם תגבו את האתרים שלכם מעודכנים לגרסה PHP 7.3, שהיא גרסת ברירת המחדל בכל השרתים של Cloudways, כך שתקבלו את חווית אחסון אתרי הדרופל הטובה ביותר. מעבר לכך, אתם יכולים לבחור בין גרסאות PHP מרובות – יש לכם אפשרות לעבור לגרסה הרצויה של PHP (5.6 & 7.x) בלחיצה אחת בלבד.

אחד היתרונות המשמעותיים הוא CloudwaysCDN. זהו CDN חזק שמגביר את זמני התגובה. ניתן לשלב אותו בכמה לחיצות בלבד. בנוסף, כל השרתים של Cloudways מופעלים באמצעות HTTP/2, מה שמפחית את העומס על השרתים ומאבטח את התקשורת בין שרתי האינטרנט ללקוחות.

שרתי Cloudways יגנו על המידע שלכם, באמצעות חומת אש ייעודית – כך תוכלו לשמור על העסק שלכם באמצעות פרוטוקולי אבטחה מעולים והגנה מפני התקפות באמצעות חומות אש מעודכנות. האתר שלכם מוגן על ידי חומות אש ברמת הפלטפורמה כך שיש מניעה של התקפות. עוד יתרון משמעותי הוא התקנת SSL באמצעות לחיצה אחת. Cloudways נותנת לכם תעודת אבטחה חינמית של Let’s Encrypt SSL שמשפרת את האבטחה באתר שלכם. מעבר לכך, אתם מקבלים כחלק מהשירות את תכונת אתחול אוטומטי. תכונה זו מזהה בעיות ופותרת את רובן על ידי הפעלה מחדש של השרת, ללא צורך בהתערבות מצידכם. בנוסף, יש לכם רשימת היתרים ל- IP, כלומר גישה בלתי מוגבלת באמצעות SSH ו-SFTP דרך אזורים ורשתות. מעבר לזה, אתם נהנים מגיבויים אוטומטיים ואתם יכולים לקבוע לוח זמנים לגיבויים לבחירתכם.

עוד יתרון מצוין הוא אפשרות האימות הדו-גורמי, הליך שמגן על האתרים שלכם. זאת לצד אפשרות נוספת הנקראת Block Storage, באמצעותה אתם יכולים לשנות ולשפר את אפשרויות האחסון עבור העסק שלכם בכמה לחיצות בלבד בעזרת אחסון דרופל. 

השרתים מאפשרים שילוב של GIT, כך באמצעות פריסה אוטומטית של Git, תוכלו לפרוס קוד מעודכן בשרתים בזמן שמתרחשים שינויים.

עוד יתרון הקשור באבטחה הוא גישת SSH ו-SFTPגישה מאובטחת לשרת ועדכון תיקיות וקבצים עבור האתרים שלכם באמצעות SSH ו-SFTP. אתם יכולים גם ליצור אישורי SFTP עבור הצוות שלכם. באשר לחברי הצוות, יש לכם אפשרות להוסיף חברי צוות ולנהל את המשתמשים שלהם.

חשוב לציין כי אתם נהנים מתמיכה 24/7/365. הצוות הטכני זמין תמיד לטפל בשאלות שלכם ולפתור את הבעיות. בנוסף, אין חוזה לטווח ארוך – אתם משלמים רק עבור השירותים שצרכתם במהלך החודש (Pay-As-You-Go).

ספקי התשתית ב-Cloudways

Cloudways עובדת בשיתוף פעולה מלא עם חברות הגיבוי בענן המובילות בעולם. בין החברות תוכלו למצוא את DigitalOcean, אמאזון ענן, גוגל, Vultr, Linode ועוד. כלל החברות מספקות שירותי אחסון לאתרי דרופל (Drupal) והשינויים בשירותים שתקבלו מכל ספק לא מאוד שונים, מלבד טווח המחירים שיכול להשתנות. אצל DigitalOcean ללא ספק תמצאו את התמורה הכי טובה למחיר.

Digital Ocean, Google Cloud ,aws, linode ,StackPath ,vulter

שאלות ותשובות - אחסון בענן לאתרי דרופל במערכת Cloudways

כן. ניתן לבצע שינוי למשאבי השרת בכל רגע נתון דרך פאנל הניהול של Cloudways בכמה קליקים בלבד.

כאשר אתם מאחסנים את אתר הדרופל שלכם באחסון ענן המנוהל של קלאודוויז, אתם לא משלמים עבור אחסון האתר בנפרד. מחירי השרתים של ספקיות הענן כוללים את אחסון האתר או האתרים שלכם.

אחסון דרופל ב-Cloudways מעולה גם לאתרים גדולים וקלאודוויז יכולה להתמודד עם אתרים בכל הגדלים.

ל-Cloudways יש מנגנון אבטחה חדשני הכולל חומת אש בכל שרתי האחסון שלה. בנוסף, כל לקוחות קלאודוויז מאחסנים את האתר שלהם בענן, מה שהופך את שכבת האבטחה של האחסון להדוקה יותר.

כן. העברת אתר דרופל בפעם הראשונה היא בחינם. לאחר הפעם הראשונה תחויבו עבור ההעברה, בהתאם לאתר שהעברתם. לחצו כאן לפרטים נוספים.

זה מה שהופך את קלאודוויז לעדיפה על המתחרים. Cloudways משלבת את אחסון הענן שלכם עם כלים נפלאים להאמצת אתרים – חיבור ה-CDN של קלאודפלייר עם תכנית ה-Enterprise של החברה, כלי מטמון וכלים נוספים שהופכים את האתר הדרופל שלכם למהיר הרבה יותר.