אחסון אתרים ג'ומלה (Joomla Hosting) - אחסון מהיר ומאובטח בענן

אחסון אתרים ג'ומלה (Joomla Hosting) במערכת Cloudways – שרת מהיר ומאובטח משלך בענן, החל מ-33 ש"ח לחודש, גיבויים אוטומטיים, ותמיכה 24/7/365. לכן, ריכזנו עבורכם מספר דברים שחשוב לשים עליהם דגש, כולל החברות המובילות בשוק והפתרונות המתקדמים ביותר. 

מקווים שתעשו את הבחירות הנכונות בשבילכם בכל מה שקשור לאחסון אתרים ג'ומלה

מה היא מערכת בניית ג'ומלה (Joomla)?

ג'ומלה (Joomla) היא מערכת ניהול תוכן קוד פתוח וחינמית. היא אחת מתוכנות האתרים הפופולריות ביותר, הודות לקהילת המפתחים והמתנדבים העולמית שלה, שמוודאים שהפלטפורמה תהיה ידידותית למשתמש, ניתנת להרחבה, רב-לשונית, נגישה, מגיבה, ממוטבת למנועי חיפוש ועוד המון יתרונות שמאפשרים לה להיות מדורגת בטופ. היא יכולה לשמש עבור אתרי אינטרנט או פורטלים ארגוניים, מגזינים מקוונים, עיתונים ופרסומים, הזמנות מקוונות, אתרים ממשלתיים ועוד.

אחסון אתרים ג'ומלה Joomla

היתרונות של אחסון אתרי ג'ומלה (Joomla) ב-Cloudways

Cloudways נותנת לכם מגוון רחב של שירותים שיאפשרו לכם לאחסן את אתרי הג'ומלה (Joomla) שלכם בצורה הכי מאובטחת:

אחסון ג'ומלה (Joomla) מבוסס SSD – כלומר, אתם מקבלים כתובת IP ייעודית וזמני תגובה עולמיים מעולים עם אחסון מבוסס SSD שנותנים את הביצועים הכי טובים שיש.

טכנולוגיות מטמון מתקדמות כגון Memcached, Varnish ו-Redis – טכנולוגיות אלו מעניקות לכם שיעורי תגובה ומהירות אתר גבוהה יותר.

Optimized Stack – יש שימוש באפאצ'י, Nginx, PHP-FPM ו-MySQL/MariaDB כדי לשפר את המהירות של אתר ג'ומלה שלכם ולאפשר עיבוד מהיר יותר.

שרתי PHP 7.3 מוכנים – PHP 7.3 היא גרסת ברירת המחדל בכל השרתים של Cloudways, כך שתקבלו את חווית אחסון אתרי Joomla הטובה ביותר.

CloudwaysCDN – השיגו את הביצועים שאתם רוצים עם CDN חזק שמגביר את זמני התגובה. ניתן לשלב אותו בכמה לחיצות בלבד.

תמיכה ב-HTTP/2 – כל השרתים של Cloudways מופעלים באמצעות HTTP/2, מה שמפחית את העומס על השרתים ומאבטח את התקשורת בין שרתי האינטרנט ללקוחות.

חומת אש ייעודית – שמרו על העסק שלכם באמצעות פרוטוקולי אבטחה מעולים והגנה מפני התקפות באמצעות חומות אש מעודכנות. האתר שלכם מוגן על ידי חומות אש ברמת הפלטפורמה כך שיש מניעה של התקפות.

התקנת SSL באמצעות לחיצה אחת – שילוב חלק של Let’s Encrypt SSL משפר את האבטחה באתר שלכם בחינם.

אתחול אוטומטי – תכונת האתחול האוטומטי מזהה בעיות ופותרת את רוב הבעיות על ידי הפעלה מחדש של השרת, ללא צורך בהתערבות מצידכם

רשימת IP מאושרים לגישה לשרת – גישה בלתי מוגבלת באמצעות SSH ו-SFTP עם אבטחה שדואגת שרק IP שתאשרו יוכל לקבל גישה לשרת.

גיבויים אוטומטיים – אתם יכולים לקבוע לוח זמנים לגיבויים אוטומטיים לבחירתכם או לתזמן גיבויים לפי דרישה.

אימות דו-גורמי – אימות דו-גורמי שמגן על האתרים שלכם מפני פריצה.

חברות אחסון בענם הגדולות בעולםאתם יכולים לבחור בין ספקי ענן מהשורה הראשונה, כולל DigitalOcean, AWS, GCE, Vultr ו-Linode עם יותר מ-60 מרכזי נתונים גלובליים.

Block Storageאתם יכולים להגדיל את נפח האחסון שלכם בכמה לחיצות בלבד בעזרת אחסון ג'ומלה.

אין חוזה לטווח ארוך – אתם משלמים רק עבור השירותים שצרכתם במהלך החודש (Pay-As-You-Go).

גרסאות PHP מרובותיש לכם אפשרות לעבור לגרסה הרצויה של PHP (5.6 & 7.x) בלחיצה אחת בלבד.

שילוב של GITבאמצעות פריסה אוטומטית של Git, תוכל לפרוס קוד מעודכן בשרתים בזמן שמתרחשים שינויים.

גישת SSH ו-SFTPגישה מאובטחת לשרת ועדכון תיקיות וקבצים עבור האתרים שלכם באמצעות SSH ו-SFTP. אתם יכולים גם ליצור אישורי SFTP עבור הצוות שלכם.

חברי צוות – יש לכם אפשרות להוסיף חברי צוות ולנהל את המשתמשים שלהם.

תמיכה 24/7/365הצוות הטכני זמין תמיד לטפל בשאלות שלכם ולפתור את הבעיות.

ספקי התשתית ב-Cloudways

Cloudways עובדת בשיתוף פעולה מלא עם חברות הגיבוי בענן המובילות בעולם. בין החברות תוכלו למצוא את DigitalOcean, ענן אמאזון, גוגל, Vultr, Linode ועוד. כלל החברות מספקות שירותי אחסון לאתרי ג'ומלה והשינויים בשירותים שתקבלו מכל ספק לא מאוד שונים, מלבד טווח המחירים שיכול להשתנות. אצל DigitalOcean ללא ספק תמצאו את התמורה הכי טובה למחיר.

Digital Ocean, Google Cloud ,aws, linode ,StackPath ,vulter

שאלות ותשובות - אחסון בענן לאתרי ג'ומלה במערכת Cloudways

לא. האחסון של אתר ג'ומלה כלול במחיר של שרת אחסון מספקיו תהענן בקלאודוויז.

הגדלת משאבי האתר או השרת זמינים עבורכם תמיד בפאנל הניהול של Cloudways וניתן להקטין או להגדיל את המשאבים בכל עת.

אחסון ג'ומלה בענן של Cloudways יכול להתמודד עם אתרי ג'ומלה בכל הגדלים.

אחסון אתר ג'ומלה בפלטפורמת אחסון בענן של Cloudways מאפשרת לכם לנהל את אחסון אתר הג'ומלה שלכם בצורה לא מסובכת ובכמה קליקים. לאחסון בענן יש יתרונות רבים באבטחה, במהירות ובגיבוי האתר והשרת.

Cloudways לוקחת ברצינות את נושא האבטחה באחסון אתרי Joomla. חומת אש פרוסה ברמת השרת והאתרים בכל שרתי האחסון של ג'ומלה. בנוסף, לקלאדוויז יש פתרונות אבטחה נוספים המבטיחים שרתי אחסון מוגנים.

חבילות אחסון בקלאודוויז נתמכות על ידי כלים יעילים להאצת האתר שלכם. אחסון אתר ג'ומלה בקלאודוויז מהיר יותר ב-50% מאחסון מספקי אחסון אחרים, בעיקר בזכות כלים כמו: Varnish, Memcached, Apache ו-Nginx.

כן. המומחים של קלאודוויז ישמחו לסייע לכם בהערת אתר ג'ומלה מאחסון אחר לחבילת האחסון שבחרתם ב-Cloudways. העברת אתר ראשונה היא בחינם ואם תרצו העברות נוספות ניתן לבצע העברות בתשלום.