אבטחת אתרים לפני הכל - Cloudways

אחסון באחד משירותי הענן הגדולים בעולם ומערכת ניהול פשוטה וקלה לשימוש!

הדרך הבטוחה לאחסון אתרים

ב-Cloudways, אבטחת אתר הינה אחד הדברים החשובים ביותר. החל מחומת אש (Firewall), שילוב אמצעי אבטחה בכל האתר, אבטחת כניסה לאתר, אבטחת מסד נתונים, בידוד אתרים, תעודת SSL לכל אתר בחינם, ועד הפעלת אימות דו-שלבי (2FA) לכל המשתמשים, אתם מקבלים אבטחה לא כתוסף אלא משהו שהוא בסיסי, כחלק מהשירות. אתם צריכים לקבל חוויית אחסון ענן מנוהלת ללא בעיות אבטחה.

אז בין אם אתם סטארטאפ, עסק קטן, סוכנות דיגיטל או פרילנסר, אתם יכול להיות בטוח שהצוות של Cloudways משקיע הרבה זמן בלדאוג לאבטחה של האתר שלכם.

כל חשבון Cloudways מגיע עם אמצעי האבטחה האלו:

כל שרת מנוהל ב- Cloudways מגיע עם חומת אש (Firewall) המאפשרת גישה רק לפורטים ספציפיים הנדרשים לצורך הפעלת יישומים בשרת.

הגבלת כמות ניסיונות כניסה בפרוטוקולים SSH ו-SFTP היא שיטה פשוטה ויעילה להתמודדות עם התקפות כניסה מרובות.

הגן על אתרי הוורדפרס שלך מפני עומסי תנועה הנגרמים על ידי בוטים זדוניים, התקפות התחברות כוח ברוטאליות והתקפות מניעת שירות (DoS) בעזרת השותף הטכנולוגי שלנו, Malcare.

כברירת מחדל, לא ניתן לגשת למסד נתונים מרחוק. עם זאת, משתמשים יכולים להוסיף כתובת IP לרשימת כתובות IP מורשות, כדי להגדיר גישה מרחוק מאובטחת למסד נתונים.

בעוד שמשתמשים יכולים להפעיל אתרים מרובים בשרת בודד, כל אתר מבודד מהיתר ובכך מונע מבעיות ברמת האתר להתפרש על השרת כולו.

תעודות SSL

כל המשתמשים מקבלים בחינם תעודות SSL כדי להבטיח אבטחה בתקשורות של הגולשים עם האתרים שלכם.

 ניהול תפקידי משתמש

בעלי חשבונות ב-Cloudways יכולים להגדיר תפקידי משתמש שונים, בשביל ליצור רמות שונות של גישה לשרת, כדי לספק גישה לפונקציות השרת לפי הצורך של המשתמשים.

אבטחה ותיקון של מערכת ההפעלה

Cloudways מופעלת על ידי הפצת הלינוקס דביאן, בין היתר בגלל מערכת ניהול התיקונים החזקה והמהירה. המהנדסים עוקבים בקביעות אחר קהילת דביאן כדי להישאר מעודכנים בנושאים / בעיות אבטחה בדביאן ולתקן את שרתי הלקוחות ברגע שהתיקון זמין.

תוכנית באג באונטי של Cloudways

Cloudways משתפים פעולה עם BugCrowd לגילוי של בעיות אבטחה בפלטפורמת Cloudways.

עמידה ב-GDPR

Cloudways עומדת בדרישות התקן האירופאי להגנת המידע הכללי (GDPR), תוך דאגה לאבטחת נתוני הלקוחות.

 אימות דו-גורמי

הגישה לפלטפורמה מוגנת באמצעות אימות דו-שלבי (2FA), זאת לחזק את אבטחת הפלטפורמה ולמזער את המקרים של גישה לא מורשית לחשבון משתמש.

 קידוד מקצה לקצה

פלטפורמת Cloudways מוגנת במלואה באמצעות הצפנה מקצה לקצה שמבטיח כי כל הנתונים העוברים מוגנים ומוצפנים באמצעות פרוטוקול HTTPS, ומונעת גישה לנתונים במהלך העברה ממערכת אחת לאחרת.

בקרת כניסה ממכשירים שונים

Cloudways בודקת את כל המכשירים שמנסים לגשת לחשבונות. אם מכשיר (או ניסיון התחברות) מסומן כ- 'חשוד', אתם מקבלים הודעה בדוא"ל, תהליך הכניסה נקטע וננקטות פעולות מתאימות לאימות זהותך.

בוחרים אחד משירותי הענן הגדולים בעולם:

25% הנחה ל-3 חודשים
בהזנת הקוד: EASYCLOUD