כיצד לתזמן פעילות תחזוקת שרתים ב-Cloudways

Cloudways מפעילה פעילות תחזוקת שרתים מעת לעת או לפי צרכי הלקוחות, בכדי לשמור על כל השרתים מעודכנים ומאובטחים בחוות השרתים שלהם. התחזוקה כוללת עדכון חבילות מערכת ההפעלה והתקנת תיקוני האבטחה האחרונים. Cloudways מאפשרת לכם לבחור את הזמן הנוח שבו האתר שלך נתקל בתנועה מינימלית על מנת שלא תצטרך להיתקל בהפרעה בשירות לשרת או לאתר שלך. תחזוקה זו נחוצה מכיוון שהיא מונעת בעיות רבות בביצועים וברמת השרת.

שימו לב: פעילות תחזוקה מתבצעת באופן ספציפי לשרת מסוים, כך שאם אתם מפעילים מספר שרתים, שינוי זמן התחזוקה של שרת אחד לא יחול על השרתים האחרים. יתר על כן, אם תשכפלו את השרת שלכם, השרת המשוכפל לא יפעל כפי שהגדרתם את ההעדפות שלכם, לכן עליכם להגדיר את זמן התחזוקה המועדף באופן ידני.

כיצד לתזמן פעילות תחזוקת שרתים על ידי Cloudways

נגן וידאו אודות server-2-youtube

אתם יכולים לבחור בעצמכם את זמן התחזוקה המועדף עליכם באמצעות פלטפורמת Cloudways, וככה תוכלו לעשות זאת.

שלב ראשון:

היכנסו לפלטפורמת Cloudways, לחצו על Servers משורת התפריטים העליונה ולאחר מכן בחרו את השרת המבוקש.

סביבת פיתוח
כעת לחצו על Settings & Packages משורת הניווט השמאלית ועברו לכרטיסייה Maintenance.
הסיבות מאחורי מספר נמוך של בקשות Varnish

שלב שני:

כעת בחרו את היום המועדף עליכם ואת השעה הרצויה מתוך האפשרויות הנפתחות שיוקצו לפעילות התחזוקה, ולחצו על כפתור Save כדי לשמור את השינויים. לדוגמא, אם תבחרו בשעה 14:00 UTC, פעילות התחזוקה תתבצע בחלון 14:00 UTC עד 15:00 UTC.

טיפ: אזור הזמן הנתון הוא UTC +0, כך שתוכל להשתמש בכל כלי ממיר אזור זמן UTC של צד שלישי כגון ממיר אזורי זמןכדי להמיר לאזור הזמן המקומי שלך. כמו כן, זמן זה ניתן במתכונת של 24 שעות.

הסיבות מאחורי מספר נמוך של בקשות Varnish

זהו זה! כעת כל פעילויות התחזוקה העתידיות יתקיימו רק במועד הזמן המועדף עליכם.

מאת – צוות EasyCloud

מדריכים נוספים