באיזה תוסף קאש כדאי להשתמש במג'נטו?

הביצועים של חנות מג'נטו הם מכריעים להצלחתה. כדי לשפר את הביצועים צריך זמני טעינה מהירים, פחות שימוש במשאבים וחווית משתמש מעולה. באמצעות תוסף מטמון איכותי, אתם מקבלים פחות עומס על האתרים שלכם ונהנים מזמני תגובה מהירים יותר. הכל בסופו של דבר מספק ביצועים מיטביים ללקוחות ועוזר בשיפור המכירות. לכן, במדריך הזה אנו נותנים סקירה קצרה של כל תוספי המטמון של מג'נטו הזמינים בפלטפורמת Cloudways.

תוספי המטמון של מג'נטו הזמינים ב-Cloudways

תוספי מטמון עבור Magento 1.x

  1. Cloudways Full Page Cache (מומלץ על ידי Cloudways) – Cloudways FPC מותקן כברירת מחדל בכל התקנות Magento 1.x. תוסף מטמון זה עובד עם שרתים חדשים וישנים כאחד. קל להתקנה ולניהול, נוח ויציב. שיעור התאימות שלו טוב יותר מתוספי מטמון אחרים. FPC של Cloudways אינו תומך בקאש בשרת – Varnish, לכן הקפידו להשבית את Varnish באתר שלכם.
  2. Turpentine – תוסף זה עובד עם שרתים חדשים בלבד (Debian 8, שרתים שנוצרו לאחר 9 בפברואר 2016). זהו תוסף מטמון חינמי ומתוחזק אשר משפר משמעותית את קצב הקאש במטמון. אתם תצטרכו להפעיל את Varnish עבור האתר שלכם מפלטפורמת Cloudways על מנת שהתוסף הזה יעבוד
  3. Phoenix PageCache – תוסף זה עובד עם שרתים ישנים בלבד (Debian 7, שרתים שנוצרו לפני 9 בפברואר 2016). אתם תצטרכו להפעיל את Varnish עבור האתר שלכם מפלטפורמת Cloudways על מנת ש- Phoenix PageCache יעבוד.

תוספי מטמון עבור Magento 2.x

Varnish קאש משולב כברירת מחדל ב- Magento 2.x. זה דורש רק כמה שינויי תצורה כדי שזה יעבוד בחנות שלכם. 

מאת – צוות EasyCloud

מדריכים נוספים

אימות דו שלבי (2FA)

אימות דו-גורמי עבור חשבון Cloudways

כדי לשפר את אבטחת החשבון שלכם ב – Cloudways   הוסיפו  Two Factor Authentication )-TFA) כשכבת הגנה משנית כדי לוודא שרק אתם מסוגל להיכנס לחשבון ה- Cloudways שלכם. במדריך שלפניכם נסביר כיצד להפעיל TFA בחשבון Cloudways

קרא עוד »
גיבוי אתר

איך לגבות אתר מסוים ב-Cloudways​

המאמר הזה יסביר לכם כיצד ליצור גיבוי של אתר ספציפי במקום גיבוי של כל השרת בפלטפורמת Cloudways. תכונה זו שימושית כאשר אתם עובדים על אתר יחיד ורוצים לגבות אתר ספציפי במקום כל האתרים הפרוסים בשרת שלכם.

קרא עוד »