איך לנטר את ביצועי ה-PHP של האתר שלכם

Cloudways מציעים פונקציות מובנות לניטור ביצועי השרת והאתרים שלכם על ידי ניתוח מספר מדדים וסטטיסטיקה בפלטפורמת Cloudways, במקום להשתמש בכלי ניטור בתשלום. פונקציות חשובות אלו מציעות ערך רב בכל הנוגע למעקב אחר תקינות השרת והאתרים שלכם. זה יכול גם לעזור לכם לאבחן ולחזות כל בעיה בשרת וברמת האתר, כך שניתן יהיה לתקן אותה בזמן.

מאמר  זה מתמקד במעקב אחר אחד מאותו מדדים ברמת האתר, שהוא PHP. פלטפורמת Cloudways תומכת ביישומי PHP, מגוון מערכות ניהול תוכן (CMS), מסחר אלקטרוני ומסגרות שונות. לאתרים אלו יש דפי PHP ותהליכי PHP רבים האחראים לפונקציונליות של האתר שלכם; לפיכך, כל דבר שמשתבש יכול להפריע לביצועי האתר שלכם ולגרום לאי נוחות עבור המבקרים באתר שלכם. לכן, חשוב לפקח על ביצועי ה- PHP של היישום שלך באופן קבוע, כך שאתם והמבקרים באתר שלך תהנו מביצועים עקביים ומשירות ללא הפרעה.

ביקור באזור ניטור היישומים

השלבים הבאים יעזרו לכם לבקר בטאב ניטור ה-PHP באתרים שלכם, בו תוכלו לפקח על נתונים סטטיסטיים הקשורים ל-PHP כגון העמודים המבוקשים ביותר, תהליכי PHP מתמשכים ודפים איטיים.

שלב 1:

היכנס לפלטפורמת Cloudways. לאחר ההתחברות, נווטו אל Servers משורת התפריטים העליונה ובחרו את שרת היעד שלך שבו האתר שלך נמצא.

בחרו את שרת היעד שלך שבו האתר שלך נמצא

לאחר מכן לחץ על www ובחרו את האתר המבוקש מהרשימה הנפתחת.

בחירת האתר הרצוי
שלב 2:

בתפריט Application Management, בחרו Monitoring, לאחר מכן לחצו על Analytics, ואז תבחרו ב-PHP מהאפשרויות בצד שמאל:

בחרו Monitoring, לאחר מכן לחצו על Analytics, ואז תבחרו ב-PHP

אזור ניטור PHP

אזור זה מספק נתונים סטטיסטיים חיוניים על ביצועי ה-PHP של האתר שלכם, כולל העמודים המבוקשים המובילים, העמודים האיטיים ותהליכי PHP מתמשכים. תעברו בין הטאבים לראות את כל הנתונים

כאן, הלשונית Requested Pages מציגה את כתובות האתרים המובילות של דפי PHP יחד עם משך הזמן הממוצע וספירת הבקשות. מצד שני, הלשונית Running Processes מייצגת תהליכים מתמשכים של PHP ו-PHP-FPM יחד עם זמן צריכת המעבד והזיכרון שלהם. הלשונית Slow Pages מציגה דפים / סקריפטים של PHP איטיים יחד עם ספירת הבקשות, הזמן המקסימלי והזמן הממוצע. כל דף / סקריפט PHP העולה על זמן הריצה של יותר מחמש שניות יירשם בחלק זה.

Requested Pages מציגה את כתובות האתרים המובילות של דפי PHP

זהו זה! למדתם כיצד לפקח על ביצועי ה- PHP של היישום שלך.

מאת – צוות EasyCloud

מדריכים נוספים