אחסון אתרים בענן - easy cloud

אתם פותחים חשבון לאחסון האתר שלכם ב-Cloudways ואנחנו מעבירים לכם את האתר בחינם

אנחנו ב-EasyCloud נעביר לבעלי האתרים שישאירו פרטים את האתר בחינם לשרת פרטי משלכם!

Cloudways מספקת שירותי אחסון בענן באחת מחברות הענן הגדולות בעולם – DigitalOcean, Google Cloud, Amazon Web Serice ועוד, בעלות חודשים מינימלית עם ממשק ניהול פשוט ונוח.

Cloudways מספקת לכם אבטחת אתר ברמה גבוהה עם תעודת SSL בחינם, גיבויים אוטומטיים לכל מה שנמצא על השרת שלכם, שטח אחסון פי כמה גדול יותר מאחסון אצל החברות הישראליות וזמינות של 24/7 במשך כל ימות השנה.

להעברת האתר שלכם בחינם ל-Cloudways השאירו פרטים:

4 סיבות למה כדאי להעביר את האחסון שלכם ל-Cloudways עוד היום

אחסון מתקדם בענן

אחסון מתקדם בענן

אחסון בענן הוא פתרון אחסון אתרים המתקדם ביותר על גבי שרת בענן מה שמונע תקלות ונפילות של האתר מכיוון שהשרת מגובה במספר שרתים.

מחיר ללא תחרות

בחבילה בסיסית ב-DigitalOcean תשלמו 10$ עבור שרת ללא הגבלת אתרים ו-25GB נפח אחסון. בנוסף, משלמים Pay-As-You-Go עבור שירותים שהשתמשם בהם בלבד.

אבטחה מקסימלית

אחסון בשרת ענן שייחודי לכם מבטל את האפשרו תשהאתר שלכם יינזק בגלל בעיה באתר אחר כמו באחסון שיתופי. בנוסף, ב-Cloudways תקבלו תעודת SSL ובחינם!

שירות לקוחות 24/7 

Cloudways מעניקה תמיכת טכנית באופן שוטף 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע – כל השנה. ככה אתם יכולים לוודא שלא משנה באיזה שעה או יום תצטרכו עזרה, תמיד יהיה מענה.

השוואת מחירים ושירותים - Cloudways והמתחרים

השוואת מחירי אחסון

שאלות ותשובות

פתרון אחסון בענן הו פתרון אחסון אתרים המתקדם ביותר היום. מדובר בשרתים שאינם פיזיים ומאפשרים למשתמשים בהם נוחות ואבטחה מקסימלית. היתרון הברור שלו על פני שאר הפתרונות הוא שששרתי הענן משכפלים את האתר שלכם על פני כמה שרתים, לכן גם אם יש איזשהי תקלה, האתר שלכם לרוב לא יחווה שום נפילה מאחר והוא מגובה במספר שרתים נוספים. הפתרון הנ"ל מומלץ גם לחברות גדולות וגם לעסקים קטנים, ולרוב תשלמו על שירות כזה לפי כמות השירותים שרכשתם באותו חודש.

  • מחיר אטרקטיבי 
  • ממשק נוח לתפעול
  • שטח אחסון גדול עם אפשרות אחסון של כמה אתרים שתרצו
  • אבטחת האתר ברמה גבוהה
  • גיבוי חיצוני אוטומטי
  • שירות CDN בקליק
  • אתרים מהירים יותר
  • תמיכה טכנית 24/7/365

חברת EasyCloud מנגישה את הפלטפורמה של Cloudways לקהל הישראלי כולל מאות מדריכים ומדריכי וידאו. אנחנו יודעים כמה מאתגר מעבר של ספק אחסון ולכן אנחנו מציעים העברת אתר לאחסון של Cloudways בחינם לאחר ההרשמה.

להעברת האתר שלכם בחינם ל-Cloudways השאירו פרטים: