באיזה תוסף מיילים מומלץ להשתמש

Cloudways מציעה תוספים רבים הקשורים לדוא"ל שלכם. אנו הולכים להסביר את האפשרויות המוצעות על ידם, כדי שתוכלו להבין טוב יותר איזו מהן מתאימה לכם ביותר.

דוא"ל עסקי

הודעות דוא"ל עסקיות הן סוג של הודעות דוא"ל אוטומטיות המופעלות על ידי פעולות משתמש, הכוללות אישור משלוח, קישור לאיפוס סיסמה, התראות ועדכונים. אלו הן הודעות דוא"ל שיוצאות בכמות גדולה מהשרת / האתר שלכם לצד שלישי (הלקוחות, המשתמשים והמנויים שלכם וכו').

אנו ממליצים להשתמש תמיד בשירות צד שלישי למסירה בטוחה של הודעות דוא"ל, שכן שליחה ישירה של דוא"ל משרתי ענן אינה אמינה. לכן, אנו ממליצים על תוסף ה-Elastic Email. אם אתם כבר משתמשים בשירותים כאלה (Sendgrid, Mailgun, Mandrill), תוכלו להגדיר את השימוש בו עם השרתים שלכם באמצעות תוסף ה-SMTP החינמי (שימו לב שאתם אחראיים לטפל בחיובים שמגיעים מצד שלישי).

תיבות דואר

אם מה שאתם צריכים הוא תיבות דואר עבור הדומיין שלכם (למשל, [email protected]) כדי לשלוח ולקבל הודעות דוא"ל, Cloudways חברה ל-Rackspace כדי להציע לכם תעריף מוזל מאוד ותיבות דואר אמינות במיוחד. כל שעליכם לעשות הוא להירשם לתוסף הדוא"ל Rackspace.

שאלות נפוצות

האם אפשר להשתמש גם בתוסף SMTP (חינם) וגם בתוסף Elastic Email באותו השרת?

לא. אתם יכולים להשתמש רק באחת מתוספי הדוא"ל העסקי בשרת שלכם. באפשרותכם לבחור בתוסף SMTP (שירות צד שלישי) או לבחור להפעיל את תוסף ה-Elastic Email.

האם ניתן להשתמש בכתובת דוא"ל (של שולח) שונה עבור אתרים שונים, המשתמשים באותו שירות דוא"ל עסקי?

כן, אתם יכולים להשתמש בכתובת דוא"ל שונה של שולח עבור אתרים שונים, ועליכם להגדיר את זה ברמת האתר שלכם. יש לאמת כל כתובת דוא"ל שולחת עבור האתרים שלכם, על ידי הוספת רשומת SPF ו-DKIM TXT בלוח ניהול ה- DNS של רשם הדומיין שלך.

האם ניתן להשתמש ב- Rackspace עם תוסף ה-SMTP?

Rackspace מיועד לתיבות דואר (למשל, [email protected]) לשליחה וקבלה של הודעות דוא"ל, בזמן ששירותי דוא"ל עסקי משמשים להודעות דוא"ל יוצאות מהשרת שלכם. שירות Rackspace מוגדר עם מגבלת תעריף של הודעות דוא"ל יוצאות, ולכן הוא אינו מתאים לדוא"ל עסקי אוטומטי בנפח המוני.

מדוע נשלחות הודעות דוא"ל מהאתר שלכם לתיקיית הספאם של הנמענים?

עליכם לוודא שכתובת השולח המשמשת לדומיין שלכם וכותרת ה-FROM מוגדרות בהתאם. אם הן כבר מוגדרות בהתאם, וודאו שרשומות הדומיין הנכונות של SPF ו-DKIM (תלוי בשירות הדוא"ל העסקי) מוגדרות ברשם התחום שלכם.

האם אפשר להשתמש בספקי דוא"ל עסקיים שונים עבור אתרים שונים באותו שרת?

תוסף ה-SMTP החינמי מגדיר את ספק הדוא"ל העסקי כברירת המחדל ברמת השרת, כך שכל האתרים בשרת ספציפי ישתמשו באותו ספק. אם מסיבה כלשהי, ברצונכם להשתמש בספקי דוא"ל עסקיים שונים עבור אתרים שונים (באמצעות תוספים כמו WP Mail SMTP עבור וורדפרס), תוכלו לעשות זאת באמצעות תוספים / הרחבות ספציפיים באתר שלכם.

אני לא רוצה לשלם עבור שירות דוא"ל עסקי כלשהו, ​​האם אוכל להשתמש ב-Gmail לצורך דוא"ל שרת יוצא?

כן, אתם יכולים להשתמש בו לדוא"ל יוצא בנפח נמוך (לחצו כאן כדי ללמוד איך עושים זאת). שימו לב כי יש מגבלה משוערת של 500 הודעות דוא"ל ליום, עם מקסימום 500 נמענים לכל דוא"ל. עבור נפח המוני, כל שירות של צד שלישי (Sendgrid, Mailgun, Mandrill) או תוסף ElasticEmail יהיה מוצלח יותר.

האם אפשר להשתמש ביציאת SMTP 25 להודעות אימייל יוצאות?

ספקי אירוח ענן כמו Vultr ו-Google חוסמים את יציאת SMTP היוצאת כברירת מחדל למטרות אבטחה. אנו מציעים להשתמש ביציאה 587 או 2525.

מאת – צוות EasyCloud

מדריכים נוספים