מדריך - מערכת התשלומים של Cloudways

תוכן עניינים

מערכת התשלומים של Cloudways

Cloudways הוא שירות Pay-as-You-Go, כך שאתם משלמים רק עבור השירותים שאתם צורכים.

אתם תחויבו עבור השירותים שהשתמשתם בהם בכל חודש נתון בתחילת החודש הבא, זאת בשל שירות Pay-as-you-go והעובדה שאין ל-Cloudways ידע מפורט על השימושים שלכם במהלך החודש, עד קבלת דו"ח מפורט. אם יש ברשותכם כספים בחשבון ה-Cloudways שלכם, סכום החשבונית ינוכה ממנו. אם אין מספיק כספים לתשלום החשבונית המלאה, הסכום הנותר יחויב מכרטיס האשראי הרשום. אם ברצונכם לשלם באמצעות PayPal, עליכם להסדיר את החשבונית באופן ידני.

הוצאת חשבוניות

תקבלו את חשבוניות בין ה-1 ל-6 בכל חודש (תלוי בספק תשתיות הענן שלכם) עבור סך השירותים שהשתמשתם בהם בחודש הקודם.

אמצעי תשלום מאושרים על ידי Cloudways

אתם יכולים לשלם את החשבוניות שלכם באמצעות כרטיס אשראי / כרטיס דביט (ויזה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס) וגם באמצעות PayPal (זמין רק ללקוחות ששדרגו את החשבון מחשבון ניסיוני לחשבון מלא). במקרה של כרטיס דביט, אתם צריכים שיהיה לכם מספיק כסף בכרטיס כדי לשלם את החשבונית. תוכלו להעריך בקלות את החשבונית הקרובה שלכם באמצעות Real-Time Billing Feature (שמפורטת מטה).

Real-Time Billing Feature (חיוב בזמן אמת)

כדי לדעת מה הסכום שהוצאתם עד כה בחודש הנוכחי, ולהבין פחות או יותר את תחזית ההוצאה החודשית הכוללת שלכם (לפי רמות השימוש הנוכחיות שלכם), תוכלו תמיד להציג את החיוב החודשי המשוער שלך הנמצא ב-Real-Time Billing Section.

מה קורה אם החשבונית לא שולמה?

לאחר יצירת החשבונית, מערכת התשלומים של Cloudways גובה את החיוב מהכספים הזמינים. אם הכספים הזמינים אינם מספיקים או אינם זמינים, החשבונית תחויב מכרטיס האשראי הרשום שלכם.

 • אם החשבונית נותרה ללא תשלום בגלל חיוב שנכשל או מחסור בכספים וכו', הבעלים של החשבון יקבל הודעה מיידית בדוא"ל. תזכורת נשלחת גם לאחר 24 שעות (התראת SMS תישלח במידה ולמערכת יש את מספר הטלפון שלכם) לגבי אופן תיקון המצב. כמו כן, תקבלו הודעה כי השרתים שלכם עשויים להיות מושבתים אם החשבונית לא תשולם.
 • לאחר יומיים נוספים (שלושה ימים לאחר החיוב שנכשל), השרתים שלכם יושבתו. תקבלו הודעה נוספת ובה רשום שאם החיובים לא ישולמו, השרתים יימחקו.
 • לאחר יומיים נוספים (חמישה ימים לאחר שהחיוב נכשל), השרתים שלכם יימחקו.
 • שבעה ימים לאחר החיוב הנכשל, תקבלו תזכורת נוספת לפני שכל גיבויי השרתים שלכם יימחקו לצמיתות.

למה הגישה לחשבון שלכם עשויה להיות מוגבלת?

הגישה לחשבונכם עשויה להיות מוגבלת בשל אחת מהסיבות הבאות:

 • חשבונית שלא שולמה – בשל חשבוניות שלא שולמו, Cloudways נוקטים בכמה צעדים לתיקון המצב, כגון שליחת תזכורות, עצירת שרתים וכו'. לאחר עצירת השרתים, גם גישת פלטפורמת Cloudways שלכם נעולה עד שהחשבונית תשולם.
  לאחר שניסיתם אחת מהאפשרויות הללו, המערכת תנסה לחייב את כרטיס האשראי החדש באופן אוטומטי או לנכות את הסכום הדרוש מהכספים שהועלו. לאחר תשלום החשבוניות, הגישה לפלטפורמת Cloudways תתאפשר מחדש.
 • פעילויות חשודות – מערכת ניטור הפעילויות החשודות עשויה להגביל את הגישה לחשבונכם אם היא מגלה פעילויות חשודות. אתם יכולים פשוט לשלוח דוא"ל לכתובת [email protected] יחד עם מספר טלפון ליצירת קשר. צוות האמון על הבטיחות והאבטחה של הפלטפורמה, יאמת את בקשתכם וישחזר את הגישה לאחר אימות מוצלח.

האם יש חיוב על שרתים משוכפלים?

כל אחד מהשרתים שלכם, בין אם הם חדשים ובין אם הם משוכפלים, יחויבו בתשלום ויופיעו בחשבונית החודשית שלכם.

חיובים על גיבויים מחוץ לאתר

אבטחת הנתונים שלכם היא קריטית מאוד. לכן, Cloudways בנתה מערכת גיבוי גמישה מאוד, המבוססת על גיבויים מצטברים / מחוץ לאתר של כל האתרים שאתם מאכסנים אצלם, לרשת אחסון חיצונית. Cloudways גובים 0.033$ לכל GB של אחסון גיבוי (ללא קשר לספק השרת ומיקומו). חיובי הגיבוי החודשיים יהיו תלויים בתדירות שבה נתוני האתרים שלכם משתנים (גיבויים מצטברים מעתיקים את הקבצים שהשתנו מהגיבוי המלא האחרון).

שימו לב: Cloudways מעגלים חיובי גיבוי בהפרשים של 0.5$ (כלומר 3.85$ יועברו ל-4$, 1.22$ ל-1.5$).

אני לא מזהה את אחד החיובים באשראי שלי

יכולות להיות סיבות רבות שיכולות להסביר מצב בו אתם רואים חיוב לא מזוהה בדף כרטיס האשראי שלכם שאינו תואם לסכום החשבונית שלכם:

תרחיש 1 – חלק מהסכום שצוין בחשבונית שולם באמצעות הכספים הצבורים בחשבון

אם הוספתם כספים בעבר לחשבון שלכם וסכום החשבונית הנוכחי חרג מהכספים הזמינים, הסכום הנותר מחויב באמצעות כרטיס האשראי שלכם. לדוגמה, היתרה הזמינה שלכם היא 20$ וסכום החשבונית הנוכחי שלך הוא 23$, אז 3$ הנותרים מחויבים דרך כרטיס האשראי שלכם. כדי לבדוק זאת, הורידו את החשבונית האחרונה שלכם ובדקו אם חלק מסכום החשבונית שולם באמצעות הכספים הזמינים בחשבון.

תרחיש 2 – חשבונות מרובים

אם קיימים ברשותכם מספר חשבונות Cloudways, יש סיכוי שהחיוב שאתם רואים בחשבון כרטיס האשראי שלכם שייך לאחד מהחשבונות האחרים שלכם.

אם שני התרחישים הנ"ל לא עזרו לכם לפענח את הסיבה לכך שאינכם מזהים את החיוב, פנו אל Cloudways בכתובת [email protected] עם הפרטים הבאים:

 1. סכום החיוב
 2. תאריך
 3. ארבע הספרות האחרונות של כרטיס האשראי
 4. שם בעל הכרטיס
 5. העתק מדוח הבנק המציג את החיובים

כיצד אוכל להפסיק את החיוב שלי ב-Cloudways?

Cloudways מחייבת בתשלום עבור כל שרת (ים) ותוספות בתשלום הפעילים תחת חשבון מסוים. אם אינכם זקוקים עוד לשרת, עליכם לבצע את השלבים הבאים:

הורידו גיבוי מלא של הנתונים שלכם

– מחקו את השרתים

– השביתו את תוספות (אם בכלל)

השלבים שלעיל מבטיחים כי לא תחויבו בתשלום עבור שרתים ותוספות שאינם פעילים / שאינם בשימוש. אנו ממליצים בחום להוריד את הגיבוי כדי שתוכלו לשחזר את אתרי האינטרנט שלכם בשרת חדש ללא בעיות.

חיובים כנגד המשאבים הלא פעילים

הסיבה שאתם מקבלים חיוב עבור שרת לא פעיל נובעת ממשאבי החומרה (מעבד, זיכרון RAM, שטח דיסק וכתובת IP) שנותרו מוקצים לחשבונכם עד שתמחקו את השרת. הספרים של Cloudways מחייבים על כל שרת פעיל ולא פעיל (עצור / מושהה). כל שרת כגון DigitalOcean, Linode או Vultr שיושק, יחויב בתשלום, ללא קשר למצב השרת (פעיל / לא פעיל). בעוד שעבור AWS ו-GCE, שרת שאינו פעיל כרוך בחיובים מינימליים, רק עבור שטח דיסק וכתובת IP.

איך ניתן לשנות את התאריך חיוב שלי

Cloudways דוגלת בשירות Pay As You Go, כך שאתם משלמים רק עבור המשאבים שאתם משתמשים בהם. Cloudways מחייבים בסוף החודש ומוציאים חשבוניות בשבוע הראשון בכל חודש עבור השירותים שניתנו בחודש הקודם. לכן, האפשרות לשנות את תאריך החיוב אינה זמינה כרגע. עם זאת, תוכלו להוסיף כספים מראש לתקופה של עד 12 חודשים בהתאם לשימוש החודשי הנוכחי שלכם. לאחר הוספת הכספים, החשבוניות העתידיות שלך ישולמו אוטומטית מהכספים הזמינים עד שאלו יסתיימו.

איך לפתור את השגיאה שאומרת Not Able to Update Credit Card Information or Add Funds

זו בדרך כלל אינדיקציה לכך שיש בעיה בחשבון הבנק שלכם. אנו מציעים שתפנו אליהם ותבדקו האם מותר לכם לבצע עסקאות בינלאומיות וגם אם Cloudways רשום ברשימת הספקים / הסוחרים הבטוחים, אלו שניתן לבצע מולם עסקאות. בנוסף, וודאו שיש מספיק כספים בכרטיס האשראי שלכם.

חיוב לאחר ביטול החשבון

Cloudways הוא שירות Pay-As You-Go, כך שאתם משלמים רק עבור המשאבים שאתם צורכים. Cloudways מחייבים בסוף החודש ומוציאים חשבוניות בשבוע הראשון בכל חודש עבור השירותים שניתנו בחודש הקודם. דבר זה קורה עקב אופי ה-Pay-As-You-Go של השירות של Cloudways והעובדה שאין להם ידע מפורט על השימוש במשאבים שלכם עד שהם מקבלים את הדוח מהשותפים שלהם בתשתית הענן. לדוגמא, אם תמחקו את כל השרתים / אתרים / תוספות שלכם ב-5 בינואר, עדיין תקבלו חשבונית סופית בתחילת פברואר עבור 5 ימי השירותים שהשתמשתם בהם בינואר. לאחר שתשלמו את החשבונית הסופית, חשבונכם ייסגר.

חיוב האשראי לאחר שדרוג החשבון

מדוע Cloudways גובים 1$ לאחר שדרוג החשבון שלכם? שירות ההתשלומים של Cloudways שנקרא Adyen, גובה עמלת הרשאה בסך $ 1 על מנת לאמת את כרטיס האשראי שלכם. בתום תהליך האימות, העסקה מבוטלת והכסף מוחזר לחשבונכם.
שימו לב כי אותו תהליך מתרחש בעת עדכון פרטי כרטיס האשראי שלכם.

חיובי רוחב פס של כל ספקי השרתים במידה ויש חריגה

במידה וחרגתם ממגבלת רוחב הפס שלכם, תוכלו לקרוא מה יהיה החיובים שלכם לפי כל פלטפורמה

DigitalOcean

DigitalOcean מספק רוחב פס מספיק בכל תוכנית שרתים. עם זאת, אם חרגתם ממגבלת רוחב הפס של השרת שלכם, תחויבו בסכום של 0.02$ לכל GB נוסף של רוחב פס.

Linode

אם תחרגו ממגבלת רוחב הפס  ב-Linode, תחויבו ב-$ 0.02 עבור כל GB על מכסת / רוחב הפס המאוחדת שלכם.

Vultr

ב-Vultr, השימוש ברוחב הפס מעל המגבלה שהוגדרה, יחויב בסכום של 0.01 $ לכל GB במיקומים בצפון אמריקה ובמערב אירופה. עקב עלויות אזוריות גבוהות יותר, מחירם של סינגפור וטוקיו (יפן) הוא 0.025 דולר ל-GB והמחיר של סידני (אוסטרליה) עומד על 0.05 דולר לGB.

(Amazon Web Server (AWS

רוחב הפס מחויב על בסיס Pay-As-You-Go, והוא מחושב על פי השימוש ברוחב הפס בפועל (GB) בחודש האחרון, כפול חיובי רוחב הפס של (AWS ($ 0.12 / GB. לדוגמה, אם השרת שלכם צרך רוחב פס של 100 ג'יגה בחודש, תחויבו בסכום של 12 $ (100 GB x 0.12 $).

(Google Cloud Platform (GCP

רוחב הפס מחויב בתשלום על בסיס שירות Pay As You Go, והוא מחושב על פי השימוש ברוחב הפס בפועל (GB) בחודש האחרון, כפול חיובי רוחב הפס של Google Cloud Platform (GCP) (0.14 $ / GB. לדוגמה, אם השרת שלכם צרך רוחב פס של 100 GB בחודש, תחויבו בסכום של 14 $ (100 GB x 0.14 $)

מאת – צוות EasyCloud

מדריכים נוספים