איך להעלות את האתר שלכם לאוויר ב-Cloudways

שלב 1 – רשום את הדומיין שלך

אם זו הפעם הראשונה שאתה בונה אתר, אתה זקוק לדומיין. אם כבר יש לך דומיין, תוכל לדלג לפריט הבא ברשימת הבדיקה. שם דומיין הוא שם האתר שלך למשל, cloudways.icu. זוהי כתובת האתר שלך שאנשים מקלידים בדפדפן כדי לבקר באתר שלך.

איך לקנות דומיין?

אתה יכול להשתמש בכל רשם דומיינים כדי לרשום את הדומיין שלך. אתרי הדומיינים הפופולריים הם: GoDaddy, NameCheap ו- DreamHost.

שלב 2 הפעל את היישום והשרת שלך

לאחר מכן, עליך להפעיל את היישום שלך ואת השרת ב- Cloudways Platform. אם עדיין לא עשית זאת, אתה יכול להפעיל יישום ולארח אותו בשרת חדש או בשרת קיים.

לאחר הפעלת היישום שלך, אל תהסס לבדוק את האתר שלך ולחקור את הפונקציונליות. ברגע שאתה מוכן להעלות את האתר שלך לאוויר עם הדומיין שלך, המשך לשלב הבא.

שלב 3 – מפה את הדומיין שלך ונהל רשומות DNS

עכשיו הגיע הזמן להעלות את האתר שלך לאוויר עם הדומיין שלך. זה כולל שני שלבים פשוטים:

  • הוספת הדומיינים שלך בפלטפורמת Cloudways.
  • הפניית הדומיין שלך ל- Cloudways באמצעות רשומות ה- DNS

Cloudways יצרו סרטון הדרכה כיצד לבצע את שני השלבים בקלות:

במדריך הווידיאו, יש מסבירים כיצד לבצע פעולה זו באמצעות Namecheap לניהול רשומות ה- CNAME שלנו.
ניתן גם להשתמש בכל רשם DNS לבחירתך, אך התהליך אמור להיות כמעט זהה. כאמור בסרטון, הסברנו כיצד לעבוד עם סוגי רשומות 'CNAME', שהיא הדרך הפשוטה ביותר להפנות את הדומיין שלך ליישום שלך, אך אם ברצונך להימנע מפתרון שאילתות DNS מרובות, או שאינך רוצה להיות תלוי בכתובת האתר הנתונה, אתה יכול בקלות לכוון את הדומיין שלך ישירות אל כתובת ה- IP של השרת שלך באמצעות סוג רשומה 'A'.

שלב 4 – אבטח את האתר שלך באמצעות HTTPS

זהו שלב חשוב בתהליך לבניית האתר שלך; אתר לא מאובטח פגיע מאוד ויכול להיות מסוכן עבור הלקוחות והפעילות המקוונת שלך.

פלטפורמת Cloudways מציעה תעודת SSL ללא תשלום עבור כל היישומים שלך, כך שאתה מאובטח מהיום הראשון.
בואו להצפין אישורים בחינם ונחדש אוטומטית בתום התפוגה. לחלופין, תוכל גם להשתמש באישור ה- SSL המותאם אישית שלך, אשר יהיה צורך לקנות אותו מכל רשות אישורים (CA) או ספק תעודות.

יצרנו מדריך וידיאו כיצד ניתן להפעיל HTTPS בתחום אחד:

לאחר אישור שה- SSL שלך מוגדר, עליך לוודא שההפניה מחדש של HTTPS קיימת. פלטפורמת Cloudways תבקש ממך לעשות זאת מיד לאחר התקנת אישור ה- SSL, או שתוכל לבצע בקשה ידנית מחדש של HTTPS דרך הגדרות היישום מאוחר יותר.

שלב 5 – הגדר תוספות דוא"ל

הודעות דוא"ל עם עסקאות מתייחסות לאימיילים אוטומטיים המופעלים על ידי האפליקציה שלך, כולל אישור משלוח, קישורי איפוס סיסמה, התראות ועדכונים. הודעות דוא"ל אלה דורשות "שער" מהמקום אליו יש לשלוח; אחרת, הם יישלחו ישירות מהשרת שלך, וזוהי אינה שיטה מומלצת ובעיקר מסתכנת בסימון דואר זבל.

אם אתה שולח הודעות דוא"ל מהשרת שלך (1-3000 מיילים בחודש), אתה יכול להשתמש בשירותים בחינם כמו Gmail SMTP; עם זאת, אם ברצונך לשלוח מספר רב של הודעות דוא"ל בחודש, אנו ממליצים להשתמש בתוסף ElasticEmail הזול או בשירותים חלופיים אחרים כמו Sendgrid, Mailgun או כל תוסף SMTP מותאם אישית.

כיצד להגדיר את תיבת הדואר האישית:

אם אתה זקוק לתיבת דואר עבור הדומיין שלך (למשל, [email protected]) כדי לשלוח ולקבל הודעות דוא"ל, Rackspace מציעה את תיבות הדואר האמינות שלהן בהנחות נהדרות. באפשרותך להגדיר את תוסף הדואר האלקטרוני של Rackspace באמצעות פלטפורמת Cloudways. החלק הטוב ביותר בתיבת הדואר של Rackspace הוא שתוכל להגדיר אותה בקלות עם לקוחות הדואר האהובים עליך כדי לשלוח ולקבל הודעות דוא"ל.

שלב 6 – הגדר את CloudwaysCDN (אופציונלי)

CloudwaysCDN הוא פתרון לרשת אספקת תוכן חזק, קל לשימוש וידידותי לכיס החל מ -1 $. כדי למקסם את טווח ההגעה שלך לקהל רחב יותר, אתה זקוק לביצועים מעולים, ו- CloudwaysCDN מספק זמני תגובה גלובליים מהשורה הראשונה ותואם לחלוטין ליישומי האינטרנט שלך.

CloudwaysCDN עוזר להפחית את זמן הטעינה, למזער את עלות רוחב הפס שלך ולשפר את החוויה הכוללת של האתר שלך.

לחצו כאן כדי להבין איך להגדיר את CloudwaysCDN.

זהו זה! אנו מקווים שנהנית מהדרכה זו.

מאת – צוות EasyCloud