איך לשדרג מדרופל 7 לדרופל 8

זה תמיד רעיון נהדר לעדכן את האתר שלכם לגרסה האחרונה. במדריך זה אנו נסביר מהם הצעדים הדרושים להעברת האתר שלכם מדרופל 7 לדרופל 8.

תנאים מוקדמים

אתר Drupal 8 חדש הכולל את המודולים הבאים:

  • Migrate
  • Migrate Drupal
  • Migrate Drupal UI

שלב 1 - תעשו גיבוי לאתר שלכם

גבו את האתר שלכם לפני שאתם משדרגים את הגרסה כדי למנוע תקלה. להוראות כיצד לבצע גיבוי, קראו כאן.

שלב 2 - הוספת יישום חדש של Drupal 8

היכנסו לפלטפורמת Cloudways. כעת עליכם להוסיף את האתר Drupal 8 החדש לשרת שלכם. אנא קראו כאן להוראות להוספת אתר לשרת קיים.

תעשו גיבוי לאתר שלכם

שלב 3 - בצעו שדרוג לאתרים

לאחר שהפעלתם את אתר Drupal 8, בצעו את השלבים הבאים להשלמת השדרוג מ- Drupal 7 ל- Drupal 8.

  1. גשו לפאנל הניהול של אפליקציית Drupal 8 (למשל: http://drupal-81073-3039XX.cloudwaysapps.com/admin). לחצו על Extend מסרגל הניווט העליון וודאו שהמודולים UI Migrate, Migrate Drupal ו- Migrate Drupal מופעלים.

בצעו שדרוג לאתרים

2. בדפדפן שלכם, נווטו לנתיב המשודרג של האתר החדש על ידי הקלדת כתובת האתר הבאה בשורת הכתובת שלכם, http://drupal-81073-3039XX.cloudwaysapps.com/upgrade. החליפו drupal-81073-3039XX.cloudwaysapps.com בשם האתר / יישום האינטרנט שלכם.

BACK UP THE DATABASE

3. הזינו את הפרטים הרלוונטיים של מסד הנתונים של Drupal 7 שלכם, כגון סוג מסד נתונים, מארח מסד נתונים, שם ותעודות וכו'. שלב זה הוא קריטי, לכן וודאו שכל הפרטים נכונים לפני שתמשיכו.

הזינו את הפרטים הרלוונטיים של מסד הנתונים של Drupal 7 שלכם

4. כעת תועברו לדף ממשק המשתמש של  Migrate UI, שם תוכלו להציג את כל השגיאות הפוטנציאליות וכו'. בדקו אותן כראוי והמשיכו בהעברה.

דף ממשק המשתמש של Migrate UI

זהו זה. האפליקציה / אתר של דרופל 7 הועברה / שודרגה לדרופל 8. שדרוג לדרופל 8 מביא יתרונות רבים. היתרונות הללו משתנים עם האתר של כל אחד בצורה שונה. הגורם העיקרי בהחלטה אם לשדרג או לא יהיה בהחלט התאימות של המודולים.

מאת – צוות EasyCloud

מדריכים נוספים