כיצד להתקין את שירות חומת האש של Sucuri ב-Cloudways

אם עקבתם אחר המדריך הקודם שלנו הגדרת האנטי-וירוס Sucuri, האתר שלכם מנוטר כעת כראוי על ידי Sucuri בכל נושא האבטחה. במדריך זה נסביר כיצד להקים את חומת האש באתר במנוי ה-Sucuri שלכם. זהו שירות שיושב לפני האתר שלך, מסנן את כל התעבורה אליו ומגן עליו מפני ניסיונות פריצה ופורצים.

הערה: הגדרת חומת האש של Sucuri לאתר שלכם מרמזת על שינוי רשומות DNS עבור הדומיין שלך ולכן אנו ממליצים לשים לב בעת ביצוע פעולה זו.

שלב 1: הוסף אתר לחומת האש של האתר

נווטו אל הטאב CloudProxy Website Firewall בתפריט השמאלי של לוח הבקרה של Sucuri, הקלידו את שם הדומיין המלא שלכם בשדה Domain Name ולחצו על Add Site.

הוסף אתר לחומת האש של האתר

שלב 2: בחרו מיקום שרת

מהתפריט הנפתח בחר את המיקום הקרוב יותר לשרת Cloudways בו מתארח האתר שלך (זהו המיקום שבו שרתי Sucuri יסננו את הטראפיק שלכם, כך שככל שתבחרו אותו קרוב יותר לשרת שלכם, פחות טראפיק לא מסונן יכנס).

בחרו מיקום שרת

שלב 3: שינוי DNS

עכשיו מגיע החלק שבו צריכים להיות זהירים. תינתן לכם הוראה לשנות את רשומת ה-A עבור הדומיין שלכם כך שתצביע על כתובת ה-IP של חומת האש של Sucuri. 

שינוי DNS

אם פעלתם לפי שלבי המדריכים מהתקנת האתר על שרת – Cloudways, יצרתם רשומת CNAME אצל ספק ה-DNS שלכם (בדרך כלל רשם הדומיינים) המפנה לשרת Cloudways שלכם. 

כעת תצטרכו להוסיף רשומת A המפנה ל-IP של חומת האש של Sucuri ולהסיר את רשומת CNAME המפנה ל-Cloudways. אם יש לכם רק רשומת A, אתם פשוט צריכים לעדכן את ה- IP ברשומה

לפני שתעשו זאת, קראו בעיון את ההוראות תחת Activing CloudProxy ובדקו שהאתר שלכם נטען כראוי תחת קישור הבדיקה שמופיע .

מאת – צוות EasyCloud

מדריכים נוספים